• Kategorie
  • FACKELMANN 41891 Wskaźnik do gotowania jaj okrągły

11.02
11.02
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 9 szt.
Waga 0.15 kg
EAN 4008033418911
Zostaw telefon

WSKAŹNIK DO GOTOWANIA JAJEK OKRĄGŁY NUMER 41891 FIRMY FACKELMANN

CECHY TOWARU:

Wymiary: Ø 4,5 cm x 3,1 cm

Materiał: tworzywo sztuczne

Przeznaczenie: do gotowania jajek

Zmywarka: tak

Kolor: przeźroczysty

OPIS:

FACKELMANN WSKAŹNIK DO GOTOWANIA 41891

Wskaźnik gotowania jaj Fackelmann (Ø 4,5 x 3,1 cm) jest idealnym pomocnikiem dla doskonale ugotowanych jaj, tak jak lubisz. Sprytny minutnik do jajek nie działa jak konwencjonalny minutnik: zawiera barwnik reagujący na ciepło, który reaguje na temperaturę wrzącej wody w garnku i odpowiednio się zmienia. Im dłużej gotują się jajka, tym mniejsze kolorowe kółko, które dotyka różnych linii na wyświetlaczu w zależności od stopnia twardości - miękkie, średnie, twarde. Wskaźnik zagotowania jajek automatycznie dostosowuje się do liczby jajek i temperatury w rondlu — niezależnie od tego, czy jest to 2, czy 5 jajek, wynik gotowania jest zawsze precyzyjny i dokładny. Ugotuj jajka inaczej! Po prostu umieść wskaźnik gotowania jajek w rondlu z jajkami i obserwuj, jak sprytny pomocnik wskazuje, czy jajko jest miękkie, średnio lub na twardo. Życzymy dobrej zabawy!

ZALETY:

  • Wskaźnik gotowania jaj Fackelmann dla idealnie ugotowanych jaj
  • Kolorowy wyświetlacz i skala do jajek na miękko, średnio lub na twardo
  • Włóż do rondla z jajkami
  • Można myć w zmywarce
  • Rozmiar Ø 4,5 x 3,1 cm

O FIRMIE:

Marka Fackelmann, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych brandów na rynku polskim. Specjalnie dla Państwa tworzymy artykuły gospodarstwa domowego, które są nie tylko innowacyjnymi gadżetami, ale przede wszystkim są wsparciem w codziennym, domowym życiu. Tajemnicą sukcesu jest wysoka jakość, pomysłowość oraz zasięg dystrybucji. Markę można znaleźć w najpopularniejszych sklepach sieciowych oraz w Internecie. Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji wypróbować artykułów Fackelmann, koniecznie musi poznać całą gamę produktów.

Grupa FACKELMANN liczy 39 oddziałów usytuowanych na całym świecie a roczne obroty firmy sięgają 380 milionów euro. Wspólnymi siłami, grupa stara się aby marka stale się rozwijała i odnosiła sukcesy.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.