• Kategorie
  • Pochłaniacz zapachów do lodówki SmellStop SX

4.49
4.49
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 48h
Dostępność 114 szt.
Waga 0.06 kg
EAN 5906239000659
Zostaw telefon

Wymiary: 10 x 2,0 x 11,5 cm

Wyprodukowany z węgla aktywnego SmellStop XS pochłaniacz zapachów skutecznie absorbuje wszystkie nieprzyjemne zapachy. Przechowywane w lodówce artykuły spożywcze pozostaną świeże i aromatycznie pachnące przez długi czas. Pozwala na stosowanie w lodówkach z półkami szklanymi - do postawienia, jak i w lodówkach z półkami metalowymi do zawieszenia.

ZASTOSOWANIE
Przeznaczony do stosowania w lodówkach, magazynach żywności i w innych miejscach narażonych na powstawanie nieprzyjemnych zapachów.

Właściwe przechowywanie żywności może uchronić nas przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu w lodówce. Czasem jednak pomimo starań z naszej chłodziarki wydobywa się brzydki zapach. Są też takie produkty, jak ryby czy pewne gatunki serów, które pomimo przechowywania w zamkniętych pojemnikach i tak wydzielają przykrą woń na zewnątrz. Jak ją wyeliminować? Z pomocą przychodzi SmellStop L ‒ pochłaniacz do lodówek, skutecznie usuwający wszystkie brzydkie zapachy. SmellStop L wykazuje efektywne działanie, dzięki zastosowaniu specjalnego filtra węglowego. Wkład z węglem aktywnym cechuje się doskonałymi właściwościami absorpcyjnymi, dlatego wychwytuje z lodówki, spiżarni czy magazynu żywności nieprzyjemne zapachy i skutecznie je usuwa. Jak to działa? Jedyne co musisz zrobić to wyjąć pochłaniacz z fabrycznego opakowania i umieścić go blisko źródła nieprzyjemnego zapachu. Warto podkreślić, że pochłaniacz SmellStop L jest całkowicie bezpieczny w kontakcie z żywnością. Wyposaż się w funkcjonalny pochłaniacz do lodówek SmellStop L, by zapomnieć na dobrych kilka miesięcy o przykrej woni dobiegającej z chłodziarki.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.