• Kategorie
  • SANEL Szczotka do butelek 0,5l

Kolorystyka
6.47
6.47
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 38 szt.
Waga 0.03 kg
EAN 5901210451185
Zostaw telefon

SZCZOTKA DO BUTELEK 0,5L FIRMY SANEL

CECHY TOWARU:

Wymiary:

Ilość: 1 sztuka

Materiał oprawy: drut FE

Materiał nabicia: PP

Kolor: mix kolorów wysyłanych losowo

OPIS:

SANEL SZCZOTKA DO BUETEK 0,5L

Szczotka do butelek 0.5L to praktyczne narzędzie do czyszczenia butelek. Dzięki zawieszce możesz wygodnie przechowywać ją w swojej kuchni, nie zajmując zbędnej przestrzeni. Szczotka zakończona jest pędzelkiem; to świetne rozwiązanie do doczyszczania trudno dostępnych miejsc takich jak dno butelki. Wyrób nie tylko pomaga w utrzymaniu higieny, ale także wspiera wartości społeczne, ponieważ został wyprodukowany przez osoby z niepełnosprawnościami. Jeśli masz butelki o pojemności 0.5 litra, ta szczotka będzie doskonałym wyborem!

O FIRMIE:

Polski Producent  i Dystrybutor Artykułów Gospodarstwa Domowego

Krakowska Spółdzielnia Niewidomych „SANEL” powstała w 1952 r. Specjalizujemy się w produkcji szerokiej gamy szczoteczek do zębów, wyrobów szczotkarskich, artykułów kosmetycznych, gospodarczych i sanitarnych.

Podążając za aktualnymi trendami na rynku nieustannie modyfikuje swoje produkty, utrzymując jednocześnie najwyższą jakość. Potwierdzeniem tego jest otrzymanie w 2008 r. certyfikatu ISO 9001:2008 „Zarządzanie przez jakość”.

Nowoczesny park maszynowy, wysoki stopień komputeryzacji w połączeniu z wieloletnią tradycją i doświadczeniem przyczyniły się do utrwalenia pozycji firmy, jako głównego producenta szczotek w Polsce.

Zakup prospołeczny - Kupując produkty z asortymentu Sanel wspierasz rehabilitację i rozwój zawodowy osób z niepełnosprawnościami

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.