• Kategorie
  • SEDAN Pochłaniacz zapachów do lodówki SmellStop L

7.98
7.98
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 26 szt.
Waga 0.08 kg
EAN 5906239000154
Zostaw telefon

Pochłaniacz zapachów do lodówki SmellStop L

Cechy towaru:

Wymiary: 6,5 x 6 x 12,5 cm

Pochłaniacz zapachów SmellStop L został wyprodukowany z węgla aktywnego, który skutecznie absorbuje wszystkie nieprzyjemne zapachyw lodówce. Przechowywane tam artykuły spożywcze pozostaną świeże i aromatyczne przez długi czas.

Pochłaniacz zawiera wysokiej jakości węgiel aktywny w postali granulek.

Zastosowanie:

Przeznaczony do stosowania w lodówkach, magazynach żywności i w innych miejscach gdzie istnieje możliwość powstawania nieprzyjemnych zapachów.

Opis:

Prawidłowo przechowywana żywyność może uchronić nas przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu w lodówce lub innych pomieszczeniach. Jednak pomimo starań i wysiłków z naszej lodówki może się zdarzyć wydobywający brzydki zapach. Są też za to odpowiedzialne niektóre produkty takie jak ryby lub sery, które pomimo przechowywania w szczelnych pojemnikach mogą wydzielać przykrą woń na zewnątrz. Istnieje jednak metoda na eliminację przykrych zapachów. Jest nią pochłaniacz do lodówek SmellStop L, który skutecznie usuwa wszelkie nieprzyjemne zapachy. Dzięki zastosowaniu filtra węglowego w SmellStop L wykazuje on efektywne działanie. Wkład z węglem aktywnym cechuje się doskonałymi właściwościami absorpcyjnymi, dlatego wychwytuje z lodówki, spiżarni czy magazynu żywności nieprzyjemne zapachy i skutecznie je usuwa. Wystarczy że umieścisz pochłaniacz blisko żródła przykrej woni. Należy dodać że pochłaniacz lodówek SmellStop L jest bezpieczny w kontakcie z żywnością. Produkt całkowicie bezpieczny dla środowiska, ludzi i zwierząt.

Dzięki pochłaniaczowi Twoje produkty spożywcze będą świeże i aromatyczne przez długi czas!

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.